У Харкові продовжують працювати пологові будинки та міський перинатальний центр
08 вересня 2022 18:21 Медицина
У Харкові продовжують працювати пологові будинки та міський перинатальний центр Медичні заклади міста Харкова продовжують надавати акушерсько-гінекологічну, неонатологічну та педіатричну допомогу жінкам і дітям, в тому числі переміщеним з тимчасово окупованих територій та зони проведення активних бойових дій.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я, на час воєнного стану призупинено роботу двох медичних закладів - Міського клінічного пологового будинку №2 імені М.Х. Гельферіха (через зниження кількості госпіталізацій вагiтних із COVID-19) та стаціонарних відділень Міського пологового будинку №1 (у березні будівлю було зруйновано). 

У той же час в інших закладах, незважаючи на складнощі, пов’язані з воєнними діями, у повному обсязі продовжує здійснюватися надання вагітним жінкам та новонародженим акушерсько-гінекологічної допомоги та медичної допомоги за бюджетні кошти та кошти Національної служби здоров’я України. Також у кожному районі міста працюють жіночі консультації. 

Адреси та контакти Міського перинатального центру та пологових будинків міста Харкова:

- Міський перинатальний центр (вул. Салтівське шосе, 264). Реєстратура: 725-59-28, консультативна поліклініка: 725-59-34.
- Міський пологовий будинок №1 (адреса жіночої консультації: вул. Тобольська, 42). Реєстратура жіночої консультації: 725-08-03.
- Міський пологовий будинок  №3 (вул. Куликівська, 46-а). Приймальне відділення: 725-17-97.
- Міський клінічний пологовий будинок  № 6 (вул. Луї Пастера, 2). Реєстратура: 725-19-86.
- Міський клінічний пологовий будинок № 7 (вул. Руставелі,  12). Реєстратура: 725-59-92.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини