За першу декаду вересня з Харкова вивезли майже 80 тисяч кубометрів сміття
12 вересня 2022 15:39 ЖКГ
За першу декаду вересня з Харкова вивезли майже 80 тисяч кубометрів сміття КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» з 1 по 11 вересня вивезло понад 79,6 тис. куб. м відходів всіх видів.

Як повідомили на підприємстві, за цей період працівники КВПВ вивезли 64,7 тис. куб. м твердих побутових відходів, 5,8 куб. м великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 9,1 куб. м -  бункерами.

Директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко зазначив, що успішний контрнаступ військ Збройних Сил України та звільнення  регіону сприяє тому, що дедалі більше харків'ян повертаються до міста. У зв’язку з цим збільшилась кількість побутових відходів, а також виникла проблема з під’їзними шляхами до контейнерів. 

«Особистий транспорт харків’ян, припаркований біля будинків, часто заважає проїзду нашої спецтехніки. Я хочу подякувати харків'янам за оплату наших послуг і прошу звертати увагу автолюбителів на місця паркування свого авто у дворах, щоб це не ускладнювало проїзд сміттєвозів до контейнерів для збирання твердих побутових відходів, - зазначив Олексій Артикуленко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини