У Харкові продовжують роботу пункти вакцинації від COVID-19
16 вересня 2022 14:22 Медицина
У Харкові продовжують роботу пункти вакцинації від COVID-19 Медичні заклади охорони здоров’я міста Харкова у достатній кількості забезпечені вакциною «Janssen» та в меншій кількості - вакциною «Pfizer».

У Департаменті охорони здоров’я зазначили, що у воєнний час ризик розвитку та розповсюдження інфекційних захворювань зростає. Найбільш уразливими є діти та дорослі, які не щеплені взагалі або вчасно не зробили ревакцинацію. 

З огляду на це, харків’ян закликають не забувати про вакцинацію від COVID-19. Щоб зробити щеплення, необхідно звернутися до свого сімейного лікаря або до найближчої міської поліклініки. З переліком медзакладів, де працюють пункти вакцинації, можна ознайомитися за посиланням.

Також у департаменті нагадали, що, незалежно від того, якою вакциною щепилася людина, оптимальний термін ревакцинації становить від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації. Отримати бустерну дозу харків’яни старше 18 років можуть у будь-якому пункті чи центрі вакцинації. Після цього вони отримають новий COVID-сертифікат, який діятиме 270 діб. Згенерувати його можна  в застосунку «Дія».

Зазначимо, що станом на 16 вересня у Харківському районі зареєстровано 87 нових випадків захворювання на коронавірус, 72 з яких - у місті Харкові. Загалом у Харківській області за період спостереження лабораторно підтверджено 309 470 випадків захворювання на COVID-19, 1103 особи перебувають під медичним наглядом, 301 268 пацієнтів одужали, 7099 - померли.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини