Ігор Терехов подякував за відданість Харкову представникам духовенства
16 вересня 2022 16:37 Місто
Ігор Терехов подякував за відданість Харкову представникам духовенства Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 16 вересня, провів зустріч із духовенством.

У зустрічі взяли участь представники всіх конфесій, які залишилися у Харкові та продовжують працювати у найважчі для нього часи. Ігор Терехов подякував їм за відданість місту та вручив їм Почесні грамоти Харківської міської ради.

«У найважчі часи ви даєте харків'янам надію та своєю мудрістю робите так, щоб їм ставало значно легше. Багато військовослужбовців ЗСУ, бійців територіальної оборони приходять до вас, і ви також надихаєте їх на подвиги заради Харкова, заради України. Велике спасибі за вашу щоденну тяжку працю, за віру, яку ви несете людям. Низький вам уклін», - подякував присутнім Ігор Терехов.

Зазначимо, що з початку повномасштабної війни представники духовенства всіляко підтримують мешканців Харкова, зокрема, займаються гуманітарною допомогою, відвідують поранених у шпиталях, допомагають харків'янам, які залишилися без житла.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини