ДСНС: Ворог завдав удару по житловим багатоповерхівкам Холодногірського району
21 вересня 2022 10:09 Оперативна інформація
ДСНС: Ворог завдав удару по житловим багатоповерхівкам Холодногірського району Під час нічного обстрілу ворожі снаряди влучили у два житлових багатоповерхових будинки, дві адміністративні будівлі та залізничний вагон у Холодногірському районі.

Про це сьогодні, 21 вересня, повідомили у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області. Зокрема, вночі було зруйновано технічний поверх десятиповерхівки. Внаслідок ворожого влучання одна людина постраждала, пожежі не було. 

За іншою адресою у дев’ятиповерховому житловому будинку також було зруйновано технічний поверх і частково сходову клітку. Внаслідок цього 10 його мешканців опинились заблокованими в своїх квартирах і не мали змоги самостійно залишити небезпечну зону руйнацій. Працівники ДСНС вжили всіх можливих заходів щодо їх порятунку. Для цього було задіяно сім одиниць техніки та 30 рятувальників. Людей спускали з висоти за допомогою автодрабини, проводились роботи щодо деблокування завалів, розчищення шляхів евакуації. Завдяки оперативним діям працівників служби усі мешканці будинку були врятовані, постраждалих немає.

Крім того, внаслідок ворожих влучань загорівся залізничний вагон на площі 90 кв. м та було частково зруйновано дві адмінбудівлі. Постраждалих немає.

Зазначимо, усього за добу рятувальники здійснили 26 оперативних виїздів, з яких – 10 на ліквідацію пожеж (три - спричинені ворожими обстрілами), п’ять – на проведення аварійно-рятувальних робіт, вісім - для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, три – з інших причин. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини