Матеріальна допомога та ремонт систем водопостачання – ЮНІСЕФ продовжує підтримувати Харків
28 вересня 2022 17:18 Міжнародне співробітництво
Матеріальна допомога та ремонт систем водопостачання – ЮНІСЕФ продовжує підтримувати Харків Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 28 вересня, зустрівся із представниками ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН).

У рамках зустрічі Ігор Терехов висловив подяку Фонду за підтримку Харкова та всього українського народу, після чого сторони виділили кілька напрямів подальшої співпраці. Зокрема, було обговорено питання надання матеріальної допомоги багатодітним сім'ям та сім'ям із дітьми-інвалідами.

Також представники ЮНІСЕФ запропонували організувати у приміщенні залізничного вокзалу дитячий куточок, закупити для школярів канцелярські товари, а також допомогти з імунізацією, зокрема з вакцинацією проти коронавірусу.

Серед питань, що обговорювалися, - і відновлення міста. Зокрема, Ігор Терехов повідомив, що внаслідок останніх обстрілів пошкодження отримали об'єкти критичної інфраструктури.

«Ми - самодостатнє сильне місто. Незважаючи на сильні руйнування і те, що проти нас зараз ведеться війна, ми працюємо, надаємо всі комунальні послуги», - наголосив Ігор Терехов.

Своєю чергою представники ЮНІСЕФ повідомили, що готові допомогти з відновленням систем водопостачання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини