Ігор Терехов: У Харкові оперативно усунули наслідки нічних «прильотів»
04 жовтня 2022 19:45 Місто
Ігор Терехов: У Харкові оперативно усунули наслідки нічних «прильотів» Енергетики спільно з працівниками комунальних служб оперативно усунули наслідки нічних обстрілів Новобаварського та Холодногірського районів.

Про це сьогодні, 4 жовтня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. За його словами, після кількох днів затишшя Харків знову обстріляли. Учора пізно ввечері під ударом опинилися інфраструктурний та промисловий об'єкти.

«Частина одного з районів міста залишилася без електроенергії - російські агресори влучили в трансформаторну підстанцію. Разом з нашими службами енергетики працювали майже всю ніч, щоби дати світло в будинки харків'ян. Нам це вдалося, і сьогодні житло повністю забезпечене електроенергією», - повідомив Ігор Терехов.

Мер наголосив, що, незважаючи на цілеспрямоване знищення окупантами критичної інфраструктури, у Харкові продовжують готуватися до опалювального сезону.

«Ми дуже ретельно готуємося до опалювального сезону, але, на жаль, не все залежить від наших комунальних служб, які докладають максимум зусиль, щоб у будинках харків'ян було-таки тепло. Я так говорю, бо бачу, наскільки цинічно агресор обстрілює об'єкти критичної інфраструктури. Таке цілеспрямоване знищення інфраструктури - справжній геноцид української нації», - наголосив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини