У Харкові школярі з багатодітних сімей отримали планшети
06 жовтня 2022 18:19 Місто
У Харкові школярі з багатодітних сімей отримали планшети Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 6 жовтня, вручив комп’ютерні планшети першим 30-ти багатодітним сім'ям міста Харкова, в яких навчається по троє та більше дітей.

Мер зауважив, що в сучасних реаліях, коли через війну діти змушені навчатися дистанційно, такі ґаджети є незамінними помічниками. 

«Цей навчальний рік ми розпочали в режимі онлайн, і скільки триватиме дистанційне навчання – ми поки що не знаємо. Я розумію, що не всі сім'ї можуть дозволити собі ґаджети. Але дітям треба вчитися. Тому ми сьогодні зібралися, щоби вручити планшети. Я вам дуже вдячний за те, що ви виховуєте наших дітей, за те, що ви куєте майбутнє Харкова», - звернувся до батьків Ігор Терехов.

Зазначимо, що забезпечення багатодітних сімей планшетами стало можливим завдяки реалізації спільного проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Асоціації міст України, що допомагають органам місцевого самоврядування забезпечувати в громадах необхідний захист та підтримку сімей з дітьми, які постраждали внаслідок воєнних дій. Харків як громада-кандидат на здобуття звання «Громада, дружня до дітей і молоді» увійшов до переліку отримувачів цільової пожертви на придбання комп’ютерних планшетів для 173 багатодітних родин. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини