Оновлено чат-бот «Харків – твій дім»
07 жовтня 2022 11:43 Цифрові технології
Оновлено чат-бот «Харків – твій дім» Чат-бот, за допомогою якого харків'яни в режимі онлайн можуть дізнатися, в якому стані знаходиться їхній будинок, оновили.

Як повідомили у Департаменті цифрової трансформації, в оновленому чат-боті харків’яни можуть побачити три статуси будівлі – неушкоджена, ушкоджена та відновлена після пошкодження внаслідок бойових дій. 

Зокрема, за останній тиждень база даних поповнилася відомостями про 128 відновлених будинків. В них виконали ремонт за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету (поточний ремонт  - 3,7 тис. кв. м покрівлі та понад 12,3 тис. кв. м вікон; капітальний  - 3,6 тис. кв. м покрівлі та 1,2 тис. кв. м вікон). Об'єкти  для відновлення обирали з урахуванням кількості харків'ян, яким буде надано допомогу.

Також у департаменті зазначили, що у разі ушкодження існує два етапи обстеження будівлі і як результат кожного - складання відповідного акту. Тому у чат-боті можливо два варіанти інформації за наданим запитом:

- ушкоджена - встановлено актом візуального огляду (за таких умов буде повідомлено запланований період комісійного обстеження для встановлення об’єму завданих збитків); 
- ушкоджена - встановлено комісійним актом (у цьому випадку буде надано більш ширшу  інформацію стосовно наявних збитків та ушкоджень). 

У зв’язку з великим об’ємом даних для аналізу, за деякими запитами може бути відсутня інформація щодо відсотків ушкодження систем центрального  опалення, водовідведення тощо, але вона постійно знаходиться у процесі наповнення. 

Також у департаменті повідомили, що з моменту запуску чат-боту «Харків – твій дім» ним скористалися 417 895 разів, зокрема 5 694 запити надійшли упродовж останнього тижня. Наразі у сервісі  наявна інформація про 3 535 пошкоджених будівель. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини