Тисячі харків’ян долучилися до акції на підтримку військових
13 жовтня 2022 13:54 Освіта
Тисячі харків’ян долучилися до акції на підтримку військових 9178 юних харків’ян, їхніх батьків та освітян долучилися до акції «Героям сучасності», яка проводилася до Дня захисників та захисниць України.

Як повідомили у Департаменті освіти, творчі роботи приймалися у трьох номінаціях: «Долоньки побажань нашим захисникам», «Завдяки нашим захисникам...» та «Долонька допомоги».

У першій номінації було отримано 7590 робіт. Найактивнішими учасниками акції стали дошкільнята та учні початкової школи. Самостійно або разом із рідними вони надсилали малюнки, оригінально оформляючи свої побажання, робили аплікації та орігамі, ліпили з глини, вишивали, писали вірші та знімали відео. Незважаючи на вікові обмеження, до акції також приєдналися учні 5-11 класів, вихователі, вчителі, вихованці закладів позашкільної та профтехнічної освіти.

За допомогою волонтерів малюнки чи роздруковані версії робіт разом із сувенірами та теплими речами були передані на передову.

У номінації «Завдяки нашим захисникам...» було отримано 1536 робіт. Учні та педагоги у своїх фотоколажах чи відеозверненнях дякували українським військовим та висловлювали їм слова підтримки. А в номінації «Долонька допомоги», до якої приєдналися 52 учні, учасники поділилися тим, як вони допомагають захисникам наближати мир і перемогу.

Найкращі роботи протягом вересня-жовтня щодня розміщуються у телеграм-каналах («Харківські герої освітнього фронту» та «Харків надихає») та спільноті Департаменту освіти у «Facebook». Станом на сьогодні там можна переглянути майже 700 робіт, ще 300 розмістять до кінця місяця.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини