У Харкові триває вакцинація від COVID-19
13 жовтня 2022 14:50 Медицина
У Харкові триває вакцинація від COVID-19 Заклади охорони здоров’я міста Харкова у достатній кількості забезпечені вакциною від COVID-19.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я, зараз медзаклади отримали 3 тис. доз вакцини «Pfizer», яка призначена для введення перших, других та бустерних доз, а також понад 8,5 тис. - для проведення щеплень бустерною дозою (вакцина розроблена спеціально для штаму «Омікрон»). 

У департаменті нагадали, що у воєнний час ризик розвитку та розповсюдження інфекційних захворювань зростає. Люди з неінфекційними хворобами мають більший ризик тяжкого перебігу хвороби. Тому харків’ян закликають не забувати про вакцинацію від коронавірусу. Щоб зробити щеплення, необхідно звернутися до свого сімейного лікаря або до найближчої міської поліклініки. З переліком медзакладів, де працюють пункти вакцинації, можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо, що станом на 13 жовтня у Харківському районі зареєстровано 75 нових випадків захворювання на коронавірус, 69 з яких - у місті Харкові. Загалом у Харківській області за період спостереження лабораторно підтверджено 313 493 випадки захворювання на COVID-19, 3200 осіб перебувають під медичним наглядом, 303 132 пацієнти одужали, 7161 - помер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини