Харків отримав медикаменти та будівельні матеріали від французьких партнерів
31 жовтня 2022 17:06 Міжнародне співробітництво
Харків отримав медикаменти та будівельні матеріали від французьких партнерів Передача гуманітарного вантажу від французьких партнерів відбулася сьогодні, 31 жовтня, у місті Харкові.

Гуманітарна допомога була надіслана в рамках акції «Корабель для України». За словами посла Франції в Україні Етьєна де Понсена, значна частина цього вантажу призначається Харкову та Харківській області. Зокрема, йдеться про 58 тонн харчових продуктів, 38 тонн будівельних матеріалів і сім тонн медикаментів та медичного приладдя.

«У збиранні цієї допомоги взяли участь як державні органи, так і місцеві громади, зокрема, міста Лілль та Париж. Вся Франція демонструє свою підтримку та солідарність з Україною», - підкреслив посол Франції.

Також він зазначив, що французький народ і надалі підтримуватиме українців. Зокрема, невдовзі в Україну відправлять близько 100 генераторів. Крім того, 13 грудня в Парижі буде проведена міжнародна конференція, спрямована на надання підтримки Україні з метою пережити цю зиму в прийнятних умовах.

Міський голова Ігор Терехов подякував народу Франції за допомогу в цей нелегкий для Харкова та всієї України час. За його словами, сьогоднішні обстріли критичної інфраструктури міста - це черговий доказ геноциду українського народу.

«Сьогодні ми стоїмо ще перед одним викликом, коли руйнується критична інфраструктура. Є перебої з енергопостачанням і, відповідно, з транспортом та подачею води. Але в цей складний час разом із нами - народ Франції, за що ми вам безмежно вдячні. Дякую за гуманітарну допомогу та вашу позицію», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини