Ігор Терехов розповів, як Харків готується до аварійних ситуацій під час холодів
01 листопада 2022 15:45 Місто
Ігор Терехов розповів, як Харків готується до аварійних ситуацій під час холодів У Харкові підготували план дій під час холодів на випадок аварійних ситуацій, які можуть виникнути через цілеспрямовані удари ворога по енергетичній інфраструктурі.

Зокрема, міський голова Ігор Терехов повідомив, що у кожному районі готують пункти обігріву, які працюватимуть цілодобово. За потреби там організують видачу гарячої їжі, води та медикаментів.

«На всіх під'їздах будуть вивішені оголошення з зазначенням адрес найближчих пунктів обігріву. Там буде тепло, буде джерело електроживлення. Там можна буде перечекати той час, який знадобиться енергетикам та комунальникам для відновлення електропостачання», - повідомив Ігор Терехов.

Також мер зазначив, що при відключенні світла магазини, аптеки та заправки працюватимуть на генераторах, а електротранспортні перевезення замінять на автобусні.

«Ми готуємося. Впевнений, що ворогові нас не зламати. Взаємодопомога, підтримка один одного, увага та чуйність до ближнього - це наша зброя, проти якої безсилі будь-які ракети», - наголосив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини