У Харкові повторно розповітрюють системи опалення
02 листопада 2022 15:04 ЖКГ
У Харкові повторно розповітрюють системи опалення Фахівці КП «Харківські теплові мережі» повторно розповітрюють системи опалення будинків та виводять джерела теплопостачання в штатний режим роботи.

Як зазначили на підприємстві, при цьому витримується режим економії енергоресурсів. Також паралельно з пусковим процесом працівники ХТМ забезпечують ізоляцію трубопроводів у підвалах будинків, що дозволяє зберігати температуру теплоносія якомога ближче до квартири споживача.

Крім того, оперативно усуваються дефекти на будинкових та внутрішньоквартальних мережах, що виникли при перепадах тиску в системі. Роботи ведуться цілодобово.

«Ми робимо все можливе, щоб пом'якшити наслідки ворожих ударів по інфраструктурі міста, і просимо громадян з розумінням поставитися до умов, в яких опинилося наше підприємство через війну. Адже теплові мережі залежать від багатьох чинників - від стану енергетичних систем до тиску води в трубах. Але, попри все, колектив ХТМ намагається подати тепло в кожен будинок», - зазначили на підприємстві.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини