У Харкові визначили переможців першого студентського «ONLINE QUIZ»
18 листопада 2022 09:32 Освіта
У Харкові визначили переможців першого студентського «ONLINE QUIZ» Харківський міський центр дозвілля молоді 17 листопада провів перший студентський «ONLINE QUIZ».

У великій онлайн-грі взяли участь 19 студентських команд з 14-ти закладів освіти міста Харкова. Директор Департаменту у справах сім’ї , молоді та спорту Олександр Власенко привітав учасників із Днем студента, який відзначався цього дня, та побажав їм успіхів у турнірі.

Команди змагалися у семи раундах:  «Де логіка?», «Що за пісня?», блок питань про Харків «Ля, тю, шо?», «Кінораунд», «Історичний раунд» та «Вірю - не вірю». 

За результатами змагань  було визначено трьох переможців. Так, перше місце виборола команда Харківської гуманітарно-педагогічної академії «Знала, але забула», друге місце посіла команда студентів Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна - «СХЖ», третє - команда «Психея» із Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Усі команди турніру отримали дипломи та подарункові сертифікати від партнерів.

Організатори онлайн-гри - КЗ «Харківський міський центр дозвілля молоді» та Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини