У Харкові пройшла гала-зустріч представників спортивних федерацій та організацій
01 грудня 2022 18:50 Місто
У Харкові пройшла гала-зустріч представників спортивних федерацій та організацій Гала-зустріч із представниками спортивних федерацій та організацій відбулася сьогодні, 1 грудня, у Харкові.

У заході взяв участь міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що до початку повномасштабної війни спорт відігравав дуже важливу роль у житті харків'ян. Зокрема, у місті регулярно проводилися марафони, велодні та змагання з ігрових видів спорту.

«Але настало 24 лютого, і дуже багато спортсменів пішли захищати свою Батьківщину. На жаль, когось уже немає, хтось зараз воює, а хтось - тренується і, незважаючи на війну, прославляє Харків та Україну. Я впевнений, що після нашої перемоги спортивні традиції продовжуватимуться. Ми розвиватимемо спорт, сповідуватимемо філософію здорового способу життя і виховуватимемо нових олімпійських чемпіонів», - підкреслив Ігор Терехов.

У рамках зустрічі були підбиті підсумки 2022 року. Найкращим спортсменам та тренерам, а також спортсменам, які зайнялися волонтерством та вступили до лав ЗСУ, вручили Подяки міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини