#Обличчя_Харкова. Микола Кондауров – тракторист КП «КВПВ»
12 грудня 2022 09:07 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Микола Кондауров – тракторист КП «КВПВ» Тракторист автоколони №2 КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Микола Кондауров разом з колегами продовжує прибирати сміття, щоб попри війну Харків й надалі залишався чистим та доглянутим.

На підприємстві Микола Кондауров працює  вже 13 років. Водії ланки спеціалізованої техніки відгукуються про нього лише позитивно, характеризуючи  як надійного та відповідального робітника. Цінує колег і Микола Миколайович. За його словами, у колективі завжди можна розраховувати на допомогу та корисну пораду. 

Війна застала Миколу Кондаурова у будинку перед виходом на зміну. Про небезпеки, які чатують на комунальників усі ці місяці, він говорить неохоче. Каже, що працювати необхідно за будь-яких умов. 

У його квартирі, як і в будинках багатьох харків'ян, ударною хвилею вибило шибки, але це також не змінило його ставлення до роботи і Харкова, з якого він їхати не збирається.

«Війна вже майже рік йде. Потрібно набратися терпіння, кріпитися, чекати та вірити», – зазначив тракторист КВПВ. 

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини