У Харкові засяяла головна ялинка міста
19 грудня 2022 15:04 Місто
У Харкові засяяла головна ялинка міста Головну ялинку міста Харкова відкрили сьогодні, 19 грудня, на ст. м. «Університет».

У заході взяв участь міський голова Ігор Терехов, який привітав маленьких харків’ян з Днем Святого Миколая. Він зазначив, що у місті зробили все можливе, щоб, попри війну, влаштувати свято. 

«Я впевнений, що вже наступного року, після нашої перемоги, ми запалимо ялинку на площі Свободи! А зараз я хочу побажати вам міцного здоров’я, щоб Святий Миколай завжди дарував вам подарунки, щоб ви гарно навчалися, щоб ми перемогли, і настав мир у нашому рідному Харкові і всій Україні!» - зазначив Ігор Терехов. 

У спілкуванні з журналістами мер зазначив, що всі новорічні заходи проводитимуться за підтримки соціально відповідального бізнесу: з міського бюджету коштів на це не витрачали. Також мер повідомив, що традицію прикрашати станції метрополітену у Харкові збережуть і після перемоги. 

Зазначимо, що відсьогодні і до 7 січня включно на ст. м. «Університет» для маленьких харків'ян та дітей-переселенців показуватимуть казкову виставу «Біла чаклунка Ліденелла».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини