Працівники «Тепломереж» отримали продуктові набори
20 грудня 2022 16:23 ЖКГ
Працівники «Тепломереж» отримали продуктові набори За ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова працівники КП «Харківські теплові мережі» сьогодні, 20 грудня, отримали перші 319 продуктових наборів.

Зустріч теплоенергетиків з директором Департаменту по роботі з громадськими об’єднаннями Нікітою Стєріним та керівником громадської організації «Я врятований» Дмитром Ложенком відбулася у пункті обігріву. Гості подякували працівникам «Тепломереж» за п’ятий пуск тепла за таких складних обставин.

Як зауважив Нікіта Стєрін, кожна людина, яка живе у Харкові, бачить ту неймовірну роботу, яку виконують усі комунальні служби і КП «ХТМ» зокрема. Дмитро Ложенко додав, що саме комунальники сьогодні мають бути в пріоритеті, бо вони важко і майже цілодобово працюють задля комфорту харків’ян і просто фізично не мають можливості вистояти десь чергу за гуманітарною допомогою. Саме тому продуктові набори їм привозять на робочі місця.

Зазначимо, що до цього таку ж допомогу отримали працівники КП «Харківблагоустрій», СКП «Харківзеленбуд», КП «КВПВ», КП «Комбінат дитячого харчування», а також територіальні центри та  районні адміністраціїі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини