«Теплові мережі» з початку року відпрацювали шість тисяч заявок харків’ян
10 січня 2023 16:14 ЖКГ
«Теплові мережі» з  початку року відпрацювали шість тисяч заявок харків’ян Працівники КП «Харківські теплові мережі» за перші 10 днів нового року виконали близько 6 тис. заявок, які надійшли від містян через кол-центр та службу «15-62».

Як зазначили на підприємстві, закриття заявок знаходиться на посиленому контролі керівництва. Так, понад 300 звернень фахівці ХТМ виконали лише за останню добу та майже 82 тис. заявок - з початку опалювального сезону. Така кількість звернень громадян пов'язана із п'ятиразовим перезапуском опалення всього міста через масовані ракетні атаки ворога по енергетичній інфраструктурі, а також через віялові відключення. 

«Система відповідає на жорсткий режим експлуатації дефектами. Але більшість заявок пов'язана з розповітренням окремих стояків, яке доводиться здійснювати після кожної зупинки і повторного запуску теплопостачання», - зазначили на підприємстві. 

Також там повідомили, що «Теплові мережі» наразі працюють над пристосуванням  системи опалення до роботи в екстремальному режимі.  Зокрема, застосовуються резервні схеми електричного живлення, а також засоби автоматичного розповітрення. Крім того, триває планова заміна транзитних трубопроводів гарячого водопостачання у підвалах, через що можлива тимчасова відсутність послуги протягом 2-3 діб. 

Також на порядку денному - збереження енергоресурсів та тепла на об'єктах самого комунального підприємства. Зокрема, вхідні двері та ворота додатково утеплюють спеціальними завісами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини