#Обличчя_Харкова. Світлана Тулінова – соціальний працівник терцентру Індустріального району
23 січня 2023 09:43 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Світлана Тулінова – соціальний працівник терцентру Індустріального району В умовах повномасштабної війни Світлана Тулінова турбується про підопічних територіального центра Індустріального району, забезпечуючи їх всім необхідним.

Як повідомили у Департаменті соціальної політики, Світлана Василівна працює соціальним працівником відділення соціальної допомоги вдома терцентру понад три роки. За словами колег, вона є професіоналом своєї справи та чуйною до потреб своїх підопічних. 

З початку повномасштабної війни Світлана Тулінова перебуває у Харкові. У перші, найважчі для міста дні російської агресії жінка не залишила своїх підопічних та разом з іншими соціальними робітниками під обстрілами доставляла продукти мешканцям Роганського житлового масиву.

Крім того, вона взяла на себе організацію та контроль за наданням соціальних послуг підопічним всього відділення. Вона складала графіки відвідувань підопічних соціальними робітниками, які залишились у місті, готувала звіти про роботу відділення, виконувала окремі доручення, докладаючи максимум зусиль, щоб не залишити без уваги ні підопічних, ні працівників. 

«Завдяки неймовірним зусиллям Світлани Василівни та злагодженій роботі всіх працівників відділення в територіальному центрі триває щоденна робота з надання соціальних послуг підопічним та мешканцям району, адресно доставляються продуктові набори та гарячі обіди тим, хто потребує особливої уваги та піклування», - зазначили у департаменті. 

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини