#Обличчя_Харкова. Єжи Юрчинський - координатор польського фонду «Siepomaga»
12 січня 2023 15:19 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Єжи Юрчинський - координатор польського фонду «Siepomaga» Координатор польського благодійного фонду «Siepomaga» Єжи Юрчинський понад шість місяців постачає місту Харкову рятувальне обладнання, генератори та продукти харчування.

Як повідомили в КУ «Офіс реформ Харкова», Єжи з липня системно підтримує харків’ян. Він передав для ДСНС дві пожежні автоцистерни, автомобіль першої невідкладної допомоги, пожежно-рятувальне обладнання, костюми, каски, засоби зв’язку, допоміг з ремонтом пожежних частин, а також придбав автобус для евакуації літніх людей з області до міста.

Крім того, польський благодійник виділяв 1 млн грн щомісячно на закупівлю овочів, кави та чаю для пунктів обігріву та муніципальних кухонь, передав для них 80 генераторів та понад 20 палет м’ясних консервів. 

«Єжи Юрчинський став для нас прикладом відповідального виконання професійних обов’язків. Ми цінуємо його підтримку та продовжуємо вибудовувати партнерські відносини задля допомоги харків’янам», - зазначив директор КУ «Офіс Реформ Харкова» Дмитро Давідьянц. 

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини