Франція передала Харкову близько 200 генераторів
20 січня 2023 20:55 Міжнародне співробітництво
Франція передала Харкову близько 200 генераторів Підприємства, об'єднані в Спілку виробників теслярської продукції Франції, передали Харкову близько 200 генераторів.

Сьогодні, 20 січня, Харківський міський голова Ігор Терехов зустрівся з тимчасовим повіреним у справах Посольства Франції в Україні Бенжаменом Рорігом, який передав гуманітарну допомогу від об'єднання теслярів.

Мер подякував французькому народу та організаторам акції, в рамках якої Харків отримав додаткові джерела електроенергії, зокрема, Фредеріку Тадеї, директору спеціалізованого видання «Verre &Protections Mag», який нещодавно приїжджав в Україну, та Домініку Ламбалю, директору компанії «FenetréA».

«Ми дуже вдячні за те, що сьогодні ви знову рятуєте Харків, ми це дуже цінуємо. За останні 11 місяців ви направили тонни гуманітарної допомоги та медикаментів для мешканців міста, а тепер робите значний внесок у подолання енергетичної кризи, яка виникла внаслідок обстрілу російським агресором. Сподіваюся, що в майбутньому ми разом відбудовуватимемо наше місто», - зазначив Ігор Терехов.

Частину придбаних організацією генераторів найближчим часом передадуть харківським комунальникам, які проводять аварійно-відновлювальні роботи.

Надання гуманітарної допомоги Харкову відбувається в рамках ініціативи «Теслярі Франції для народу України».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини