У Харкові відкрили «юрту незламності»
22 січня 2023 17:25 Міжнародне співробітництво
У Харкові відкрили «юрту незламності» До Дня Соборності в Харкові встановили казахську «юрту незламності» за підтримки Посольства Казахстану в Україні, голови міжпарламентської групи дружби «Україна - Казахстан», народного депутата України Сергія Нагорняка, казахського бізнесмена Даулета Нуржанова та представників казахської діаспори України.

Споруда розташована поряд з Памʼятником закоханим біля ст. м. «Архітектора Бекетова». Щодня намет працюватиме як пункт обігріву, де всі охочі можуть зігрітися, підзарядити телефони та випити гарячого чаю у випадку відключення електроенергії через російські обстріли. 

«Знаково, що саме сьогодні, у День Соборності, ми відкрили цю «юрту незламності», яка вказує на однозначну підтримку України казахським народом у складні для всіх нас часи. Вислювлюю вдячність Казахстану, усім тим, хто не лише не покинув харківʼян у біді, а й активно допомагає нам долати негаразди. Ця юрта є символом єднання двох культур і свідчить про дружбу наших народів», - зазначив під час урочистого  відкриття Харківський міський голова Ігор Терехов.

Нещодавно такі ж юрти відкрилися у Києві та Бучі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини