Харків’яни перемогли на Всеукраїнському турнірі юних винахідників і раціоналізаторів
23 січня 2023 15:40 Освіта
Харків’яни перемогли на Всеукраїнському турнірі юних винахідників і раціоналізаторів Учні закладів освіти Харкова здобули перемогу на ХХІІІ Всеукраїнському турнірі юних винахідників і раціоналізаторів, який проходив на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.

Як повідомили у Департаменті освіти, у турнірі взяли участь 10 команд з різних областей України та одна команда з Молдови. Місто Харків представляли п’ять команд - переможці та призери ХV Міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів. 

Переможцями турніру стала команда учнів гімназії №47 «Харків 47», до складу якої увійшли Роман Любота (виборов I місце в особистій першості), Максим Даншин, Єгор Годованець, Артем Сірик та Федір Шестірко (виборов I місце в особистій першості). 

Друге місце посіла команда учнів Салтівського району «Вектор», до складу якої увійшли Костянтин Ященко (II місце в особистій першості) та Юрій Кашуба (учні гімназії №144), Ярослав Безвесільний, Володимир Дзюбін та Рустам-Михайло Махортов (учні школи №122). 

Третє місце вибороли: 
- команда учнів Холодногірського району «Кварк», до складу якої увійшли Михайло Мікаілов (гімназія №13), Данило Іванченко (школа №87), Михайло Медовкін (виборов ІІІ в особистій першості, школа №126) та учні гімназії №152 Данило Росляков (ІІ місце в особистій першості) та Дмитро Яворівський (ІІІ місце в особистій першості);

- команда учнів Новобаварського району «Електрум», до складу якої увійшли Ігор Орленко, Ігор Семеняга (школа №162), Владислав Конопля (школа №153), Анастасія Ковальова (ІІІ місце в особистій першості, гімназія №39).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини