У юридичному університеті відкрили «пункт незламності»
31 січня 2023 17:48 Місто
У юридичному університеті відкрили «пункт незламності» У приміщеннях гуртожитків Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого сьогодні, 31 січня, відкрили «пункт незламності».

Там встановлені генератори, пічка-булер та ліжка, є кухня та туалети, інтернет та питна вода. Площа «пункту незламності» становить 800 кв. м, і він може прийняти до 200 осіб.

За словами ректора НЮУ імені Ярослава Мудрого Анатолія Гетьмана, зараз у гуртожитках проживає близько 70 студентів, півсотні викладачів разом зі своїми сім'ями, які втратили домівку, а також велика кількість внутрішньо переміщених осіб.

«Допомагаємо всім, бо ми - одна велика українська родина. Ми не можемо ні перед ким зачинити двері, бо у ці складні часи маємо підтримувати один одного», - зазначив ректор вишу.

У свою чергу Харківський міський голова Ігор Терехов подякував усім, хто запропонував та підтримав ініціативу щодо відкриття ще одного «пункту незламності» у місті.

«Для нас відкриття ще однієї локації, де харків'яни можуть зігрітися, випити гарячого чаю та підзарядити свої телефони, дуже важливе. Хочу подякувати всім, хто брав участь у створенні цього «пункту незламності» особисто від себе та від усіх харків'ян», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини