У Харкові відремонтували дві тисячі водорозбірних колонок
03 лютого 2023 17:25 ЖКГ
У Харкові відремонтували дві тисячі водорозбірних колонок Фахівці служби експлуатації КП «Харківводоканал» минулого року відремонтували 2 тис. водорозбірних колонок, що розташовані переважно у приватному секторі.

Як повідомила сьогодні, 3 лютого, начальник виробничого відділу КП «Харківводоканал» Світлана Романенко, для деяких харків'ян, особливо тих, хто проживає у приватному секторі, колонки, залишаються чи не єдиним джерелом водопостачання.

«Тому керівництвом комплексу «Харківводопостачання» забезпечена цілодобова робота ремонтних бригад. Аварійно-відновлювальні та ремонтні роботи на зовнішніх мережах холодного водопостачання, у тому числі ремонт водорозбірних колонок, виконуються у встановлені терміни. З початку цього року силами районних служб водопровідних мереж виконано поточний ремонт близько ста водорозбірних колонок», - повідомила Світлана Романенко.

Також вона зазначила, що на підприємстві налагоджене власне виробництво деяких запчастин та механізмів. Це дозволяє виконувати ремонтні роботи оперативніше, без очікування постачання необхідних матеріалів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини