У будинках, пошкоджених внаслідок учорашнього обстрілу, тривають відновлювальні роботи
06 лютого 2023 11:49 ЖКГ
У будинках, пошкоджених внаслідок учорашнього обстрілу, тривають відновлювальні роботи Працівники комунальних підприємств міста закрили 369 вікон на 15 об'єктах, пошкоджених внаслідок ракетного обстрілу, який стався 5 лютого.

Як повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства, зокрема, у восьми житлових будинках закрили 193 вікна у квартирах та 36 вікон у під’їздах. Також фахівці обстежили покрівлі чотирьох житлових будинків та усунули аварійність зруйнованих ділянок. Оскільки пошкоджені об'єкти є пам'ятниками архітектури, відновлювати покрівлі почнуть після проведення відповідних заходів і процедур. 

Наразі в одному із пошкоджених будинків відсутнє електропостачання. На місці події продовжують  працювати спеціалісти КСП «Харківміськліфт» та АТ «Харківобленерго». 

За інформацією департаменту, працівники комунальних служб зібрали і вивезли 160 куб. м будівельного сміття, а також знесли п’ять та обрізали два пошкоджених дерева. Сьогодні, 6 лютого, прибирати сміття продовжують 10 двірників і 20 волонтерів. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини