У Новобаварському районі відновлюють внутрішньобудинкові мережі
08 лютого 2023 12:40 ЖКГ
У Новобаварському районі відновлюють внутрішньобудинкові мережі Ремонтники управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» щодня виконують понад 25 заявок споживачів та відновлюють комунікації водопостачання, водовідведення та зливової каналізації у будинках Новобаварського району.

За словами провідного інженера Яни Кравцової, аварійні ситуації майстри усувають відразу в день заявки, а технічні та капітальні ремонти внутрішньобудинкових систем планують заздалегідь. У січні бригади переклали по 100 м мереж холодного водопостачання у будинках на вул. Власенка та вул. Москалівській, а також 40 м - на вул. Селянській. Також комунальники замінили регулювальну арматуру. 

«Тепер у мешканців цих будинків не буде проблем із водопостачанням та відведенням стоків, а у підвалах буде сухо. Завдання виконуємо без затримок навіть за відсутності напруги, бо тепер у нас є електрогенератори», - розповіла Яна Кравцова.

За її словами, у лютому бригади планують впорядкувати мережі у будинках на вул. Москалівській та вул. Селянській. Для ремонтів уже підготували необхідні матеріали, що прослужать не один десяток років.

Як зазначили на підприємстві, у 2022 році у Новобаварському районі замінили 755 м внутрішньобудинкових систем.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини