У Харкові обговорили проблемні питання ВПО
21 березня 2023 18:55 Місто
У Харкові обговорили проблемні питання ВПО Міський голова Ігор Терехов взяв участь у нараді, яка відбулася сьогодні, 21 березня, в рамках робочого візиту до Харкова віцепрем'єр-міністра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

У заході також взяли участь очільники силових та правоохоронних структур, а також голови районів області. Учасники наради обговорили нагальні питання життєдіяльності регіону, зокрема, зупинившись на важливості проведення повного розмінування, відновлення енергопостачання на деокупованих територіях, евакуації дітей з небезпечних населених пунктів та інтеграції внутрішньо переміщених осіб до нових громад.

Під час виступу Ігор Терехов підкреслив, що сьогодні дуже важливо зосередитися саме на взаємодії усіх державних органів та органів місцевого самоврядування заради спільної мети.

«Я за те, щоб відкласти політику в бік і консолідуватися задля нашої Перемоги. Дякую своїм колегам з обласної військової адміністрації, ДСНС, поліції, СБУ, прокуратури та інших органів за плідну співпрацю з усіх питань», - зазначив мер міста.

Ірина Верещук розповіла, що була приємно вражена доглянутістю Харкова та висловила вдячність комунальникам та міській владі.

«Я відвідала кілька парків, прогулялася середмістям і бачу, що в Харкові дійсно чисто, все працює, курсує громадський транспорт, повернулося багато людей. Звичайно, у нас ще багато завдань, і ми спільно, координуючи зусилля, будемо їх виконувати», - зазначила віцепремʼєр.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини