Ігор Терехов зустрівся з представниками Центру вуличних культур «Street culture»
31 березня 2023 18:34 Інфраструктура
Ігор Терехов зустрівся з представниками Центру вуличних культур «Street culture» Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 31 березня, провів перемовини з представниками Центру вуличних культур «Street culture» щодо будівництва в Харкові урбан-кемпу.

Мер зазначив, що побудувати молодіжний урбан-кемп збиралися ще кілька років тому, але війна повністю зруйнувала плани.

«Я зацікавлений у створенні урбан-кемпу для підростаючого покоління, в тому числі й дітей із сімей ВПО, оскільки бачу, що зараз, коли дитсадки та школи зачинені для очного відвідування, є неабиякий попит на гурткові заняття, неформальну освіту, психологічну підтримку та повноцінну адаптацію тієї молоді, яка була вимушена переїхати до Харкова з небезпечних для життя регіонів», - зазначив Ігор Терехов.

За словами голови громадської організації «Центр вуличних культур «Street culture» Георгія Матюхіна, подібний проєкт його команда вже реалізувала на Заході України.

«Ми - команда вуличних культур. Родом з Харкова, але з 2020 року працюємо по всій Україні. І зараз хочемо відновити в Харкові роботу, спрямовану на розвиток молоді і власне «street culture» як психологічної підтримки молоді, підлітків, дітей та сімей. Зараз хочемо реалізувати проєкт урбан-кемпу разом із міською радою», - зазначив Георгій Матюхін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини