Харківська делегація відвідала Грузію
09 травня 2023 14:28 Міжнародне співробітництво
Харківська делегація відвідала Грузію Офіційна делегація Харківської міської ради з 1 по 9 травня відвідала Грузію.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, в рамках візиту харків'яни взяли участь у святкуванні Дня міста Кутаїсі, яке проводилося 2 травня. З нагоди свята Харківський міський голова Ігор Терехов надіслав вітального листа, у якому наголосив на важливості співпраці між містами-побратимами. Мер зазначив, що Кутаїсі - це сучасне успішне місто з унікальною культурою та національною самобутністю, яке, пройшовши через тисячоліття, зберегло свою історію та традиції.

«Як ми бачимо сьогодні, за ці цінності варто боротися, як зараз боремося ми, українці. Впевнений, що побратимські відносини між Кутаїсі та Харковом мають величезний потенціал та перспективу подальшого розвитку», - говориться у листі.

Також у святкових заходах взяла участь Почесний консул Грузії в місті Харкові Олександра Чихладзе. Вона наголосила на важливості зміцнення міжмуніципального партнерства і разом з делегацією приєдналася до висадки Алеї дружби в Ботанічному саду міста Кутаїсі.

Крім того, делегація відвідала Тбілісі, де зустрілася з представниками мерії міста-побратима. Сторони обговорили шляхи подальшої співпраці та забезпечення перебування у місті тимчасово переміщених українців. Також делегація зустрілася з представниками об'єднання музеїв Тбілісі. Мета зустрічі - вивчення досвіду функціонування музеїв та експозицій, присвячених війні, створення майбутніх меморіалів. Крім того, обговорювалися шляхи розвитку туризму в післявоєнний період та спільні проєкти між містами-побратимами.

Сьогодні, 9 травня, делегація відвідала Посольство України в Грузії. В рамках візиту були обговорені шляхи залучення Харківської міської ради до розвитку двосторонніх відносин між Україною та Грузією, план заходів щодо просування Харкова та реалізації спільних проєктів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини