Американці обговорили з харків'янами розвиток IT-галузі
06 липня 2023 22:41 Міжнародне співробітництво
Американці обговорили з харків'янами розвиток IT-галузі Зустріч делегації з Альбукерке (США) з представниками IT-сектору міста Харкова відбулася сьогодні, 6 липня, в івент-просторі «Promodo hub».

Виконавчий директор Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал зауважила, що досвід США та їхня підтримка можуть допомогти реалізувати у Харкові масштабний проєкт зі створення екосистеми, яка об'єднає IT, бізнес, освіту та інші сфери. За її словами, така екосистема дасть стимул у розвитку молоді, міста та допоможе створити нові робочі місця.

У свою чергу директор Департаменту цифрової трансформації Галина Литвинець розповіла, що на інвестиційному форумі у вересні буде представлена низка перспективних проєктів, у тому числі інтерактивна карта для інвесторів.

Керівник Департаменту економічного розвитку міста Альбукерке, радник з питань освіти Держдепартаменту США Макс Грюнер зазначив, що американці зацікавлені у спільному розвитку двох міст, і IT-галузь не є винятком.

Учасники зустрічі домовилися, що представники IT-сектору Харкова зможуть отримати консультації щодо своїх проєктів та ініціатив у американських колег.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини