Низку харків'ян нагороджено почесними грамотами міськради
18 серпня 2023 10:52 Місто
Низку харків'ян нагороджено почесними грамотами міськради Харківська міська рада сьогодні, 18 серпня, на позачерговій сесії ухвалила рішення про нагородження низки харків'ян почесними грамотами.

Так, за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова та з нагоди ювілею Почесною грамотою Харківської міської ради нагороджені: проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолій Клочко, начальник КУ «Спеціалізована водно-рятувальна служба міста Харкова» Валерій Михайлов та ін. 

За  сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення життєдіяльності міста Харкова в умовах воєнного стану в Україні, з нагоди Дня міста та Дня Незалежності України  грамотами міськради відзначено начальника котельні Новожанівського теплового району Новобаварської філії КП «Харківські теплові мережі» Володимира Тарасенка, директора Комплексу водопідготовки «Донець» Олександра Мерзлякова та ін.

За активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, надання допомоги мешканцям міста Харкова під час воєнного стану, з нагоди Дня міста та Дня Незалежності України грамотою нагороджені: член правління БО «Благодійний фонд» «Справжня допомога в Любліні» Анастасія Блещунова та активіст мусульманської діаспори Агамірза Мірзага огли Нурієв. 

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, мужність, відвагу й самовідданість, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України в умовах воєнного стану, з нагоди Дня міста та Дня Незалежності України також грамотою відзначено низку військовослужбовців. 

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху в місті Харкові, патріотичне виховання молоді, з нагоди Дня міста та 80-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників нагороджена низка ветеранів Другої світової війни.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини