На «Харківводоканалі» перевіряють безпеку експлуатації обладнання
01 вересня 2023 15:23 ЖКГ
На «Харківводоканалі» перевіряють безпеку експлуатації обладнання Фахівці служби охорони праці КП «Харківводоканал» проводять планову перевірку виконання робіт та дотримання заходів безпеки під час експлуатації насосного та електрообладнання на об'єктах управління артезіанського водопроводу та насосних станцій.

Як повідомила сьогодні, 1 вересня, начальник відділу охорони праці Ольга Єрьоміна, в основі таких перевірок є завдання забезпечити безпечні умови праці на кожному робочому місці.

«Значну частину свого життя всі ми проводимо на роботі, а деякі наші співробітники навіть у святкові та вихідні дні завжди перебувають на своєму посту. Робота з забезпечення міста водою та відведення стоків проводиться у цілодобовому режимі. Саме тому намагаємося суворо дотримуватися та контролювати питання щодо охорони праці та здоров'я всіх співробітників підприємства», - зазначила Ольга Єрьоміна.

За її словами, чимало видів робіт на КП належать до категорії небезпечних. Тому, щоб запобігти виробничому травматизму, у підрозділах регулярно проводять заходи з покращення умов праці та підвищення її безпеки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини