КВПВ наводить лад у житлових масивах Індустріального району
19 вересня 2023 16:32 ЖКГ
КВПВ наводить лад у житлових масивах Індустріального району Бригади КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» за останні три місяці вивезли понад 7,7 тис. куб. м сміття з мікрорайонів «Горизонт» та «Сонячний», які перебували під сильними обстрілами.

Як повідомили на підприємстві, вивезення сміття було відновлене у березні 2022 року, коли інтенсивність обстрілів зменшилася. На сьогоднішній день з вулиць Великої Кільцевої, Роганської, бул. Сергія Грицевця та частини пр. Героїв Харкова комунальники вивозять 107 куб. м ТПВ.

Напередодні на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Олексія Репринцева та вантажників Владислава Помеляйка та Костянтина Лінка. Зараз обсяги побутових відходів значно збільшилися. Як зазначили на підприємстві, це пов'язано з тим, що харків'яни повертаються додому, наводять лад і викидають пошкоджені внаслідок обстрілів речі.

«Мікрорайони «Горизонт» та «Сонячний» із досить просторими вулицями та проспектами, тому проблем із проїздом спецтехніки та доступом комунальників до контейнерів майже не виникає. Ускладнений проїзд іноді трапляється на окремих ділянках, як біля будинку на пр. Героїв Харкова, 314, де власники паркують свої автомобілі у не відведених для цього місцях. Стихійних звалищ, які доводиться ліквідовувати, тут небагато, в основному, вони ситуативні та формуються з будівельного сміття та обрізаних гілок, як на Великій Кільцевій, біля будинків №1-а та 9», - розповіли у КВПВ.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини