Ігор Терехов привітав з Днем вчителя освітян двох районів міста
25 вересня 2023 19:10 Освіта
Ігор Терехов привітав з Днем вчителя освітян двох районів міста Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 25 вересня, привітав з прийдешнім професійним святом вчителів Новобаварського та Холодногірського районів.

Мер подякував працівникам освіти за те, що вони продовжували роботу навіть під час активних обстрілів міста, та зазначив, що, попри військовий час, рівень знань харківських школярів залишається одним з найкращих в Україні.

«Велику роль грає наш настрій і ставлення до тих чи інших проблем. Так, дійсно останні роки дуже багато змінили у житті кожного з нас, але, попри все це, ви продовжували свою роботу, пристосовувалися до нових умов. Мені приємно, що нам разом вдалося реалізувати проєкт метрошколи і хоч трохи повернути учнів до мирного життя. Сподіваюся, що крок за кроком нам і далі все вдаватиметься», - зазначив Ігор Терехов.

Кращим освітянам Новобаварського та Холодногірського районів мер вручив Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконкому міськради та Подяки міського голови. Також для освітян був організований святковий концерт.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини