«Тепломережі» завершують реконструкцію локальних котельних
03 жовтня 2023 18:28 ЖКГ
«Тепломережі» завершують реконструкцію локальних котельних Фахівці КП «Харківські теплові мережі» завершують реконструкцію двох локальних котелень у Новобаварському районі.

Як повідомили на підприємстві, застарілі котли замінили на блочно-модульні котельні потужністю 6 та 8 МВт. Їх встановили на частині фундаментів старих котелень і підключили до реконструйованих мереж. Також комунальники встановили нове газорозподільне обладнання. Зараз обидві котельні готують до пуску тепла.

А у Слобідському районі, де протягом ремонтної кампанії проходила наймасштабніша заміна магістральних мереж, закінчується реконструкція перемички з двома магістральними камерами на вул. Дмитра Коцюбайла. Ця магістраль була введена в експлуатацію в 1986 році і сильно зносилася - за останні два роки на цій ділянці усунули понад 20 дефектів.

За словами начальника Слобідської філії Станіслава Заболоцького, фахівці ХТМ замінили 1,7 км сталевої труби на сучасну, попередньо ізольовану, яка прослужить не менше 50 років і значно знизить втрати тепла.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини