Ігор Терехов розповів про усунення наслідків обстрілу та допомогу постраждалим
09 жовтня 2023 18:25 Місто
Ігор Терехов розповів про усунення наслідків обстрілу та допомогу постраждалим У Харкові продовжують відновлювати комунікації, інфраструктуру та пошкоджене житло після ракетних ударів по місту 6 жовтня.

Як повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, на сьогодні комунальники вже забили понад 2 тис. вікон і закрили розбиті дахи 25 будинків у трьох районах міста.

«За вихідні були повністю розчищені дороги та відновлений рух транспорту включно з трамваєм на вулицях Молочній та Георгія Тарасенка. Крім цього, були замінені дорожні знаки та світлофори, відремонтовані аварійні конструктиви, перевірені інженерні системи. З пʼятниці практично у всіх будівлях, розташованих поряд з епіцентром вибуху, є світло, вода та газ. Де ще немає - зʼявляться найближчим часом», - зазначив Ігор Терехов.

Також мер розповів про стан поранених внаслідок обстрілу.

«Батьки та 11-місячний братик загиблого хлопчика досі у лікарні. Стан дорослих і дитини - стабільний», - повідомив міський голова.

За словами Ігоря Терехова, міська влада надає необхідну допомогу постраждалим мешканцям будинків: забезпечує ковдрами, подушками, постільною білизною, засобами особистої гігієни.

«За потреби годуємо та переселяємо в соціальне житло», - зазначив мер.

З усіх питань постраждалі можуть звертатися за телефонами: 
Слобідський район: (050) 957-07-37;
Київський район: (099) 155-43-97;
Основʼянський район: (050) 343-75-53.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини