КВПВ підтримує ветеранів ЗСУ
17 листопада 2023 12:41 ЖКГ
КВПВ підтримує ветеранів ЗСУ КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» надає підтримку захисникам та ветеранам Збройних Сил України.

З весни 2023 року на підприємстві працює трактористом ветеран ЗСУ Сергій Шевченко. З початком повномасштабної війни він одразу пішов до військкомату, попри те, що з дитинства має інвалідність. У складі штурмової роти 92-ї бригади брав участь у визволенні Рогані, Малої Рогані, Шестакового та Вільхівки. При виконанні бойового завдання в селі Перемога його підрозділ накрили фосфорними снарядами. Сергій Шевченко отримав поранення та був доправлений до шпиталю, де йому зробили протезування ноги.

«Після лікарні я деякий час шукав роботу, але через інвалідність мене не брали до правоохоронних органів та охоронних підприємств. У КВПВ мені не відмовили та запропонували працювати водієм-трактористом», - розповів ветеран.

До роботи Сергія Шевченка залучають з огляду на його фізичні можливості, проте свої обов'язки він виконує нарівні з усіма.

«Близько 20 працівників підприємства були мобілізовані або добровольцями пішли до Збройних Сил України. Ми підтримуємо зв'язок і за необхідності готові надати підтримку. Наші захисники знають, що після війни вони завжди можуть повернутися на підприємство, де робота, повага та гідне ставлення до них гарантовані», - наголосив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини