У Салтівському районі перекладають мережі водопостачання
12 лютого 2024 16:04 ЖКГ
У Салтівському районі перекладають мережі водопостачання Бригади Салтівської служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» продовжують перекладати 90 м технічно зношеної ділянки водоводу на пр. Тракторобудівників.

Як повідомив начальник районної служби В'ячеслав Глущенко, на об’єкті фахівці також міняють запірну арматуру та реконструють оглядові камери. Роботи проводяться без відключення послуги. Для цього був використаний альтернативний варіант подачі води. 

«Завершуємо монтажні роботи та встановлюємо обладнання. Використовуємо сучасні матеріали, які прослужать не один десяток років. Завершити заміну з подальшим впорядкуванням місця ремонту плануємо до кінця тижня. Паралельно продовжуємо ліквідацію аварійних ситуацій на трубопроводах», - розповів В'ячеслав Глущенко.

За тиждень бригади комплексу ліквідували в Харкові 39 аварійних ситуацій, впорядкували 56 оглядових колодязів і відновили 16 водорозбірних колонок. Сьогодні, 12 лютого, в роботі у комунальників - сім позаштатних ситуацій на об'єктах водопостачання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини