У Харкові забезпечили альтернативними джерелами електроенергії об'єкти водопостачання
26 грудня 2022 13:05 ЖКГ
 У Харкові забезпечили альтернативними джерелами електроенергії об'єкти водопостачання Об'єкти водопостачання КП «Харківводоканал» забезпечені альтернативними джерелами електроенергії.

Як повідомив начальник управління артезіанського водопроводу та насосних станцій Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Олександр Черняєв, на об'єктах водопостачання вчасно завершили ремонтні та відновлювальні заходи щодо підготовки обладнання та насосних агрегатів до зими.

«Був проведений весь комплекс робіт для надійної експлуатації насосних станцій в опалювальний період. Щоб продовжувати безперебійне забезпечення водопостачання за критичної ситуації, що може виникнути, розробили та визначили схеми та різні види резервування насосного обладнання», - зазначив Олександр Черняєв.

За його словами, на підприємстві ведуться роботи щодо підключення альтернативних джерел електроенергії, які за повної відсутності електропостачання дозволять підтримувати роботу диспетчерських служб, отримувати та обробляти інформацію між виробничими підрозділами, а також своєчасно реагувати на всі звернення харків'ян.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини