127 сімей отримали квартири за міськими житловими програмами
29 жовтня 2020 11:47 Суспільство
127 сімей отримали квартири за міськими житловими програмами Цього року в Харкові 127 сімей стали учасниками міських житлових програм.

Як повідомив заступник Харківського міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв, 43 сім'ї уклали договори з містом на 55 квартир в рамках програми молодіжного кредитування. Саме цей напрямок є найбільш затребуваним.

«Програма молодіжного житлового кредитування найбільш вигідна молодим сім'ям, які мають дітей. І особливо багатодітним молодим сім'ям, оскільки при наявності двох дітей кредит є безвідсотковим, і позичальник погашає тільки 75% тіла кредиту, решту місто бере на себе. Якщо ж молода сім'я має трьох і більше дітей, тоді вона повертає тільки 50% тіла кредиту, і, природно, кредит безвідсотковий. Тому він найбільш вигідний і затребуваний», - зазначив Михайло Фатєєв.

За його словами, щоб взяти участь у цій програмі, потрібно перебувати на квартирному обліку, і подружжя має бути не старше 35 років. На кожного члена сім'ї передбачається 21 кв. м плюс 20 м загальної площі квартири.

Михайло Фатєєв також повідомив, що цього року 30 договорів уклали учасники бойових дій, 12 - вимушені переселенці та ще чотири - працівники підприємств.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини