16,5 тисяч харків’ян заповнили анкету на отримання «Картки харків’янина» онлайн
27 липня 2021 15:15 Суспільство
16,5 тисяч харків’ян заповнили анкету на отримання «Картки харків’янина» онлайн Понад 16,5 тис. харків’ян скористалися електронними сервісами для заповнення анкети на отримання «Картки харків’янина».

Про це сьогодні, 27 липня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомила директор Департаменту цифрової трансформації Галина Литвинець. Вона відзначила позитивну динаміку зростання кількості заповнення електронних анкет та нагадала, що сервіс було запущено тільки десять днів тому. Також вона повідомила, що станом на минулий тиждень анкети в паперовому вигляді заповнили близько 80 тис. школярів. 

У свою чергу керівник КУ «Офіс реформ Харкова», куратор проєкту Павло Столбовий нагадав, що для простого і зручного оформлення «Картки харків’янина» минулого тижня запрацював офіційний сайт проєкту. Там жителі міста можуть отримати повну інформацію про різні категорії карток, а також дізнатися, як стати володарем картки та які переваги вона дає. Крім того, на сайті розміщено електронну карту Харкова, на якій вказано магазини, аптеки, заправки та інші компанії, де власники карток зможуть обслуговуватися зі знижками або іншими привілеями.

Також він підкреслив, що персональні дані осіб, що заповнюють анкети, обробляються робочою групою проєкту «Картка харків’янина» на основі чинного законодавства. Зважаючи на те, що картка є персоніфікованою, саме ці дані визначатимуть категорію картки (жителя міста, комунальна, пільгова, учнівська, студентська картка тощо) і, відповідно, її функціонал. Згода на обробку персональних даних є добровільним волевиявленням осіб. 

Нагадаємо, у місті працює «гаряча лінія», куди можна звернутися з питань, пов'язаних з «Карткою харків'янина». Поставити питання і уточнити необхідну інформацію можна за номером: 725-15-35.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини