Американські експерти знайомляться з роботою харківських рятувальників
18 липня 2017 15:30 Міжнародне співробітництво
Американські експерти знайомляться з роботою харківських рятувальників Група профільних експертів компанії «Guliani Security & Safety» («GSS», США) знаходиться з візитом у Харкові.

Сьогодні, 18 липня, делегація з Нью-Йорка майже цілий день пробуде на навчальній базі Національного університету цивільного захисту України. Проректор університету з навчально-виховної та методичної роботи Олег Назаров розповів гостям, що цього року в НУЦЗУ введуть першу спільну зі швейцарським вишем магістерську програму «Управління в кризових ситуаціях», вчитися за якою зможуть студенти з інших країн.

Після знайомства з університетом генеральний директор компанії «GSS» Джон Хувейн відзначив його багатопрофільність і поглиблену підготовку майбутніх рятувальників. У Харкові він уже вдруге. У свій перший візит разом із колегами Джон Хувейн вивчив роботу правоохоронних органів і їхню взаємодію з владою, роботу систем безпеки на харківських комунальних підприємствах. Зараз же фахівці з Флориди, які розробляли план з безпеки американського Діснейленду, проаналізують, наскільки відповідні служби оперативно реагують на надзвичайні ситуації в Харкові. Тому після знайомства з підготовкою майбутніх рятувальників делегація також відвідає Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Гендиректор «GSS» підкреслив, що американські професіонали поділяться з містом кращими практиками, і наголосив на важливості взаємодії місцевої влади з усіма службами, які відповідають за безпеку людей.

«У нас був гіркий досвід 11 вересня, урагану «Катрін». Поки люди знаходяться в ув'язненні в перші години після надзвичаної події, саме місцева влада повинна забезпечити їх безпеку і надати їм все необхідне. Вона повинна мати більше повноважень, щоб впливати на ситуацію. Ми поділимося міжнародним досвідом, який Харків зараз активно переймає. Потрібно домогтися того, щоб люди, бізнес і влада дивилися в одному напрямку, коли це стосується реакції на надзвичайні ситуації», - зазначив Джон Хувейн.

Нагадаємо, американська компанія «GSS» понад 20 років займається питаннями внутрішньої і зовнішньої безпеки. Один із основних напрямків її діяльності - консультування міст у сфері безпеки. В рамках харківського проекту також готується зустріч міського голови Геннадія Кернеса і радника президента США, колишнього мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини