Американським фахівцям показали, як працює система невідкладної допомоги в Харкові
20 липня 2017 14:25 Медицина
Американським фахівцям показали, як працює система невідкладної допомоги в Харкові Експерти компанії «Guliani Security & Safety» (США) сьогодні, 20 липня, відвідали Харківську міську клінічну лікарню швидкої і невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова.

Візит відбувся в рамках спільного проекту міської влади і «GSS» зі створення системи безпечного міста і єдиної служби оперативного реагування на надзвичайні ситуації - структури на зразок американської екстреної служби «911», яка об'єднає рятувальників, поліцію і лікарів.

Директор департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат і головний лікар лікарні Олена Ковальова показали консультантам приймальне та реанімаційне відділення, відділення політравми, Центр щелепно-лицевої та реконструктивної хірургії.

Юрій Сороколат зазначив, що в лікарні зазвичай приймають до 200 осіб на день і можуть прийняти до ста пацієнтів протягом години у випадку екстреної ситуації. Все обладнання, необхідне для діагностики - рентгени, томографи, - працюють цілодобово. Цього року в лікарні завершили реконструкцію найбільшого в Україні Центру щелепно-лицевої та реконструктивної хірургії, модернізували операційну в Центрі малоінвазивної хірургії, капітально відремонтували палати відділень анестезіології, інтенсивної терапії, політравми, а також закупили нове обладнання.

Експерт компанії «GSS» Джордж Бойл зазначив, що лікарі харківської лікарні невідкладної допомоги працюють за таким же принципом, як їхні колеги в Нью-Йорку.

«Робота організована ​​таким же чином. Два прийомних відділення, які працюють з двох різних боків, відповідно є два під'їзди до лікарні. Це дуже важливо, що у вас продумані всі деталі. Дуже зручно, що діагностика проводиться до надходження у відділення. Близько 20 хвилин потрібно на все - з моменту першої діагностики до відправлення в операційну. Це маленький термін. Також дуже важливо, що 24 години на добу в лікарні працює пост поліції. При мінімальному бюджеті на охорону здоров'я ви робите все можливе», - зазначив Джордж Бойл.

Нагадаємо, що в Харкові американські експерти знаходяться з другим візитом. Компанія «GSS» понад 20 років займається питаннями внутрішньої і зовнішньої безпеки. Один із основних напрямків її діяльності - консультування міст у сфері безпеки. В рамках харківського проекту також готується зустріч міського голови Геннадія Кернеса і радника президента США, колишнього мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані, яка запланована на осінь цього року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини