Азербайджан хоче взяти участь у відбудові Харкова
11 травня 2023 18:52 Міжнародне співробітництво
Азербайджан хоче взяти участь у відбудові Харкова Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 11 травня, провів перемовини з будівельними компаніями Азербайджану.
Під час онлайн-зустрічі сторони обговорили можливості подальшої співпраці, пріоритетні напрямки відновлення Харкова та реалізацію спільних інвестиційних проєктів. У заході взяли участь представники 23 зарубіжних будівельних компаній.

Ігор Терехов поділився планами розвитку та результатами відновлення житлового сектору Харкова з представниками Асоціації будівельників Азербайджану. Міський голова запевнив їх у підтримці та прозорості роботи Харківської міськради, а також запросив до міста, щоб вони на власні очі побачили масштаби руйнувань.

«Дякую вашому народу за підтримку харків'ян! Ми дуже хочемо відбудувати наше місто якнайшвидше. Постраждали житлові будинки, навчальні та медичні заклади, адміністративні будівлі. Щоб усе це відновити, нам потрібні інвестори. Ми зі свого боку гарантуємо прозору процедуру співпраці», - наголосив міський голова.

За словами голови правління Асоціації будівельників Азербайджану Раміза Ісаєва, їхня країна послідовно підтримує Україну у війні з росією, а азербайджанські компанії зацікавлені у відновленні зруйнованого житла та інфраструктури Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини