Багатодітним сім'ям Харкова компенсують відсоткову ставку за іпотечними кредитами
16 липня 2021 16:03 Місто
Багатодітним сім'ям Харкова компенсують відсоткову ставку за іпотечними кредитами Меморандум про співробітництво між Харківською міською радою та Фондом розвитку підприємництва було підписано сьогодні, 16 липня, у мерії.

Як зазначив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, наразі близько 800 багатодітних родин Харкова потребують забезпечення житлом. Вирішити цю проблему вдасться шляхом реалізації Міської цільової програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для багатодітних сімей, яка нещодавно була затверджена на сесії міськради.

«Підписанням меморандуму ми робимо крок вперед назустріч харків'янам, яким вкрай необхідна підтримка держави і міста. Ми сподіваємося на те, що наша взаємодія дозволить наблизити мрію багатьох харківських багатодітних сімей на гідні умови проживання. Для міста вкрай важливо, щоб багатодітні родини відчували себе комфортно, а молоді харків'яни, бачачи забезпеченість цих сімей житлом, також хотіли ставати багатодітними. Саме тоді населення зростатиме, а Харків - активно розвиватиметься», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, завдяки цій співпраці іпотечні кредити, що надаються банками за державною програмою «Доступна іпотека 7%», для багатодітних родин Харкова будуть безвідсотковими. Таким чином, фінансове навантаження на ці родини буде зменшено, і харків’яни зможуть отримати власне житло без додаткових витрат на сплату відсоткової ставки за умови їх відповідності критеріям оцінки платоспроможності банківських установ та інших нормативних документів банків. Строк кредитування становитиме до 20 років, а перший внесок - від 15% річних. 

Як зазначив виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва Андрій Гапон, серед громад України Харків є лідером в реалізації житлових програм і першим містом, яке компенсуватиме залишок відсоткової ставки за кредитами для багатодітних сімей за рахунок міського бюджету. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини