Без вихідних та свят: у Харкові готуються до опалювального сезону
01 липня 2022 16:19 ЖКГ
Без вихідних та свят: у Харкові готуються до опалювального сезону Співробітники КП «Харківські теплові мережі» продовжують готувати системи теплопостачання до нового опалювального сезону.

Як зазначили на підприємстві, до запуску систем опалення залишилося 107 днів, і для якісної підготовки планують використати кожен з них, у тому числі вихідні та свята. Зараз планові і відновлювальні роботи тривають одночасно по всіх філіях підприємства. 

«Монтуються нові магістральні та внутрішньо-квартальні теплотраси, ведуться ремонти внутрішньобудинкових комунікацій. Прискореними темпами відбувається реконструкція пошкоджених джерел тепла у найбільш постраждалих від обстрілів районах міста. Саме туди першочергово надаються необхідні матеріали і запчастини. Також у всіх районах поступово відновлюємо гаряче водопостачання», - повідомили на підприємстві. 

Крім того, за графіком йде реконструкція котельних за проєктом Світового банку, а також оперативно готуються до благоустрою території, на яких ремонти наближаються до завершення. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини