Безкоштовні обіди та матеріальна допомога - на КВПВ покращують умови праці
26 вересня 2022 12:45 ЖКГ
Безкоштовні обіди та матеріальна допомога - на КВПВ покращують умови праці КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» надає працівникам безкоштовні обіди.

Як повідомили на підприємстві, рішення організувати гарячі обіди за кошти підприємства ухвалили ще на початку війни. Працівники можуть обрати із кількох страв, які готуються у цеху їдальні підприємства. У меню - перша чи друга страви, кава та чай. 

Директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко зазначив, що колектив працює з самого ранку до вечора, у дуже складних умовах.

«Першими обідають ті, хто виконують важку фізичну роботу, - водії, вантажники та слюсарі авторемонтних майстерень, потім - управлінський персонал. Ми плануємо надавати безкоштовні обіди працівникам підприємства і після закінчення війни», - підкреслив Олексій Артикуленко.

Також він повідомив, що соціальна допомога працівникам не обмежується безкоштовним харчуванням. Тим, чиє житло постраждало під час обстрілів, надається матеріальна допомога. Крім того, робітники КВПВ можуть скористатися транспортом для перевезення речей. Після закінчення війни їм також планується видавати безвідсоткові кредити та разом із профспілкою організовувати відпочинок для дітей працівників на пільгових умовах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини